Kontakt

Dział handlowy

 

Marcin Kijak (Kierownik Działu Handlowego)
63 242 12 13 w. 17
601 285 848  
marcin.kijak@konrad.pl

Łukasz Pol  (Handlowiec)
63 242 12 13 w. 18
603 468 863
lukasz.pol@konrad.pl   

Jakub Michalski (Handlowiec)
63 242 12 13 w. 14
732 500 253
jakub.michalski@konrad.pl  

 

Dział serwisu

 

Jacek Kowalczyk (Kierownik Serwisu)
63 242 12 13 w. 20
609 468 727
jacek.kowalczyk@konrad.pl   

Krzysztof Siedlecki (Serwis Komputerów, Notebooków, Monitorów)
63 242 12 13 w. 20 
krzysztof.siedlecki@konrad.pl 

Jarosław Burdziński (Serwis Komputerów, Notebooków, Monitorów)
63 242 12 13 w. 20
732 500 255
jaroslaw.burdzinski@konrad.pl

Michał Gielniak (Serwis Komputerów, Notebooków, Monitorów)
63 242 12 13 w. 20
michał.gielniak@konrad.pl 

Michał Stuczyński (Serwis Drukarek)
63 242 12 13 w. 15
609 468 737
michal.stuczynski@konrad.pl   

Marcin Fabiszak (Serwis Drukarek)
63 242 12 13 w. 15  
732 500 254
marcin.fabiszak@konrad.pl   

Krzysztof  Borowiak (Serwis Drukarek)
63 242 12 13 w. 15
609 468 747
krzysztof.borowiak@konrad.pl   

 

Dział kadr

 

Iwona Dryjańska
63 242 12 13 w. 23
kadry@konrad.pl   

 

Dział logistyki

 

Urszula Chmielewska
63 242 12 13 w. 24
urszula.chmielewska@konrad.pl  

Katarzyna Kijak
63 242 12 13 w. 22
732 500 258
katarzyna.kijak@konrad.pl 

 

Dane kontaktowe firmy

Konrad Sp.z.o.o
ul. Spółdzielców 8
62-510 Konin
tel: (63) 242-12-13
fax: (63) 242-12-13 w.12
email: biuro@konrad.pl

Mapa dojazdu

Formularz kontaktowy

Nasi partnerzy handlowi

Współpracujemy z największymi firmami z branży IT w Polsce i na świecie.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij