Kontakt

Dział handlowy

 

Łukasz Pol  (Kierownik Działu Handlowego)
63 242 12 13 w. 18
603 468 863
lukasz.pol@konrad.pl   

Arkadiusz Arciszewski (Handlowiec)
63 242 12 13 w. 14
732 500 253
arkadiusz.arciszewski@konrad.pl  

 

Dział serwisu

 

Jacek Kowalczyk (Kierownik Serwisu, Kierownik ds. Kluczowych Klientów)
63 242 12 13 w. 20
609 468 727
jacek.kowalczyk@konrad.pl   

Jarosław Burdziński (Dział Rozwiązań Sieciowych, Serwis Komputerów)
63 242 12 13 w. 20
732 500 255
jaroslaw.burdzinski@konrad.pl

Krzysztof Siedlecki (Serwis Komputerów, Notebooków, Monitorów)
63 242 12 13 w. 20 
krzysztof.siedlecki@konrad.pl

Michał Gielniak (Serwis Komputerów, Notebooków, Monitorów)
63 242 12 13 w. 20
732 500 260
michał.gielniak@konrad.pl 

Michał Stuczyński (Serwis Drukarek)
63 242 12 13 w. 15
609 468 737
michal.stuczynski@konrad.pl   

Marcin Fabiszak (Serwis Drukarek)
63 242 12 13 w. 15  
732 500 254
marcin.fabiszak@konrad.pl   

Krzysztof  Borowiak (Serwis Drukarek)
63 242 12 13 w. 15
609 468 747
krzysztof.borowiak@konrad.pl   

 

Dział kadr

 

Iwona Dryjańska
63 242 12 13 w. 23
kadry@konrad.pl   

 

Dział logistyki

 

Urszula Chmielewska
63 242 12 13 w. 24
urszula.chmielewska@konrad.pl 

 

Dane kontaktowe firmy

Konrad Sp. z o.o.
ul. Spółdzielców 8
62-510 Konin
tel: (63) 242-12-13
fax: (63) 242-12-13 w.12
email: biuro@konrad.pl

Mapa dojazdu

Formularz kontaktowy

Nasi partnerzy handlowi

Współpracujemy z największymi firmami z branży IT w Polsce i na świecie.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij